MATSALSSKÅP MED VITRINDÖRRAR, svartlackerad ek, barockstil, 1900-talets första hälft.

1062613. MATSALSSKÅP MED VITRINDÖRRAR, svartlackerad ek, barockstil, 1900-talets första hälft.

Bredd 150 cm, djup 53 cm, höjd 185 cm.

Repor, stötmärken och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 289