BYRÅ, 5-lådig, empire, Danmark, 1800-talets första hälft.

1061516. BYRÅ, 5-lådig, empire, Danmark, 1800-talets första hälft.

Delvis svärtad ek, bredd 136 cm, djup 57 cm, höjd 115 cm.

Omfattande sprickor, orangrepp, slitage, Ringar till låsbeslag saknas, skador, senare bakstycke.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 265