AXEL ROTH. Gårdsmotiv, olja på pannå, signerad 1889.

1059998. AXEL ROTH. Gårdsmotiv, olja på pannå, signerad 1889.

Gåramålning enligt uppgift föreställande gård i Påboda.
ca 57x83 cm.

Åldersslitage. Pannå bucklig. Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 57x83 cm.

Antal besök: 2 165