GERT NYSTRÖM. BORDSLAMPOR 1 par, glas, Hyllinge glasbruk, 1960/70-tal.

1058513. GERT NYSTRÖM. BORDSLAMPOR 1 par, glas, Hyllinge glasbruk, 1960/70-tal.

totalhöjd 71,5 cm.

mindre bruksslitage, ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

totalhöjd 71,5 cm.

Antal besök: 3 044