FÅTÖLJ, Lani, 1900-talets mitt.

1058013. FÅTÖLJ, Lani, 1900-talets mitt.

Rygghöjd ca 84 cm
Bredd 78 cm.

Bruksslitage. Fläckar. mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 84 cm
Bredd 78 cm.

Antal besök: 619