JOAN MIRÓ. Komposition, etsning, signerad -69, HC.

1057108. JOAN MIRÓ. Komposition, etsning, signerad -69, HC.

Bladstorlek 32 x 50 cm.
Ramstorlek 50 x 67 cm.

Joan Miró (1893–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 32 x 50 cm.
Ramstorlek 50 x 67 cm.

Joan Miró (1893–1983)

Antal besök: 1 269