SKÅP, möjligen Mjölby intarsia, 1930/40-tal.

1055110. SKÅP, möjligen Mjölby intarsia, 1930/40-tal.

Längd ca 109 cm, bredd 42,5 cm, höjd ca 135,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Märken, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 802