1054770. SPEGEL, Johan Åkerblad, signerad IÅ, Stockholm (1758 - 1799).

Stockholms Hallstämpel 1789. Höjd ca 124 cm, bredd ca 65 cm.

skador, lagningar, omförgylld, senare spegelglas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 124 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Herrljunga, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Vansbro, Växjö, Örebro
124 EUR
Sverige: Gävle, Luleå, Sundsvall, Umeå
135 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
191 EUR
Danmark: Köpenhamn
194 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
209 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
249 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
270 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
279 EUR
Finland: Helsingfors
279 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
325 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
325 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
418 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
418 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1054770

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 803