1054770. SPEGEL, Johan Åkerblad, signerad IÅ, Stockholm (1758 - 1799).

Stockholms Hallstämpel 1789. Höjd ca 124 cm, bredd ca 65 cm.

skador, lagningar, omförgylld, senare spegelglas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1054770

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 142