LJUSSTAKAR, 1 par, sterling silver, Wallace, total vikt ca 606 gram.

1053268. LJUSSTAKAR, 1 par, sterling silver, Wallace, total vikt ca 606 gram.

Vikt är inklusive fyllning.
Höjd ca 8,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt är inklusive fyllning.
Höjd ca 8,5 cm.

Antal besök: 190