VETTAR, trä, "Vigg" och "SMÅSKRAKE" Böda, Öland, signerade och daterade1989 och 1992.

1053041. VETTAR, trä, "Vigg" och "SMÅSKRAKE" Böda, Öland, signerade och daterade1989 och 1992.

höjd 11 cm, längd 30 cm och
höjd 13 cm, längd 36 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 11 cm, längd 30 cm och
höjd 13 cm, längd 36 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 1 067