FOLKE GULLBY. Susanne spelar violin.

104998. FOLKE GULLBY. Susanne spelar violin.

Etsning nr 227. 22X15 cm. Signerad.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 1 736