Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
GUNHILD JOSEFSSON. "Blåeld vid havsstrand", olja på duk, signerad.
1045846. GUNHILD JOSEFSSON. "Blåeld vid havsstrand", olja på duk, signerad.
ca 60x64 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 60x64 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
642