ANSCHÜTZ. 1515-1516 kal. 22 WMR.

1045405. ANSCHÜTZ. 1515-1516 kal. 22 WMR.

Tillverkningsnummer: 1362564
Piplängd: 55 cm
Fällbart siktblad, löstagbart magasin, tvålägessäkring.
Defekt Fontaine fast 4x32 medföljer monterat på laxade ringar.

Repor och nagg på kolv, i övrigt gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillverkningsnummer: 1362564
Piplängd: 55 cm

Antal besök: 5 596