FRITZ KURZ. TAKKRONA, Orrefors, Veneziansk typ, 1900-talets första hälft.

1042959. FRITZ KURZ. TAKKRONA, Orrefors, Veneziansk typ, 1900-talets första hälft.

höjd 85 cm, diameter ca 70 cm.

Bruksslitage. En extra blomma medföljer, En lamphållare av, en arm av, en kupa trasig. 2 blad avbrutna, nagg,
Belysning/el ej funktionstestad eller genomgången, funktionsgaranti lämnas ej. El behöver översyn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 844