MODELLBILAR 14 stycken i metall och 19 stycken av plast.

10420. MODELLBILAR 14 stycken i metall och 19 stycken av plast.

Blad annat Dinky och Corgi.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad annat Dinky och Corgi.

Skador och slitage.

Antal besök: 926