SKÅL på lejontassar, tenn, möjligen Anna Petrus, firma Svenskt Tenn Stockholm, H8.

1040087. SKÅL på lejontassar, tenn, möjligen Anna Petrus, firma Svenskt Tenn Stockholm, H8.

höjd 8,5 cm, diameter 28 cm
signerad med änglamärket.

bruksslitage. inskription, någon mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 8,5 cm, diameter 28 cm
signerad med änglamärket.

Antal besök: 1 557