FRIMÄRKEN, klassiska, bland annat Vapentyp, 1800-tal.

1039759. FRIMÄRKEN, klassiska, bland annat Vapentyp, 1800-tal.

3 ark, höjd 27,5 cm, bredd 20,5 cm.

stämplade, någon kort tand.

Gör en kostnadsfri värdering!

stämplade, någon kort tand.

Antal besök: 313