STEREOFÖRSTÄRKARE Technics, 1990-talet.

1034258. STEREOFÖRSTÄRKARE Technics, 1990-talet.

Technics SU-V300 stereoförstärkare med tillverkningsår 1994-2002.

Minimalt bruksslitage, bakstycke med etikettmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 588