OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik på pannå.

1031304. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik på pannå.

Man med trumpet. Signerad med dedikation. 62x43 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 90