RAMAR, 2-stycken, förgyllda, 1800-tal.

1030941. RAMAR, 2-stycken, förgyllda, 1800-tal.

9x6 cm. Rammått 21,5x18 cm
15,5x12 cm. Rammått 22x18 cm.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

9x6 cm. Rammått 21,5x18 cm
15,5x12 cm. Rammått 22x18 cm.

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 315