SATSBORD samt BRICKOR, SKÅLAR, bland annat teak, 1900-talets mitt.

1030673. SATSBORD samt BRICKOR, SKÅLAR, bland annat teak, 1900-talets mitt.

2 satsbord, Bertil Fridhagen, höjd ca 48-51 cm.

Bruksslitage. Satsbord med fläckar, märken, ett bord med lösa ben. Bordsskiva med fläckar, skada på en kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 510