Diameter 38 cm.

Slitage och slagskador.

Diameter 38 cm.

Slitage och slagskador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 19 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
19 EUR
Storbritannien, Tyskland
28 EUR
Danmark, Finland, Frankrike, Norge
32 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
37 EUR
52 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
70 EUR
94 EUR
106 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Hylla 16
Föremålsnr
1030556

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 59