EYVIND OLESEN. Olja på duk.

1030400. EYVIND OLESEN. Olja på duk.

Komposition med tuppar. Signerad. 33x46 cm.

Nederkant med något bucklig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 214