HOVMANTORP. LIKÖRSERVIS, KARAFF med propp och 6 st GLAS, 1920/30-tal.

1028402. HOVMANTORP. LIKÖRSERVIS, KARAFF med propp och 6 st GLAS, 1920/30-tal.

Gelbat överfångsglas.
karaff: höjd 17,5 cm
glas: höjd 7,5 cm.

ett glas med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gelbat överfångsglas.
karaff: höjd 17,5 cm
glas: höjd 7,5 cm.

ett glas med smärre nagg.

Antal besök: 1 511