SOFFBORD, "Expandette", S Ljungqvist Möbelfabrik, Habo, 1900-talets mitt.

1026935. SOFFBORD, "Expandette", S Ljungqvist Möbelfabrik, Habo, 1900-talets mitt.

Längd ca 120 cm (total längd ca 170 cm) , bredd ca 60 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken. En klaff saknas undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 632