Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
RAYMOND WALLENTIN. "Kustlandskap, Norra Öland", olja på duk, signerad.
1026876. RAYMOND WALLENTIN. "Kustlandskap, Norra Öland", olja på duk, signerad.
ca 35x59 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 35x59 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
761