OLLE NYMAN. "Bröstbild" olja på pannå, signerad.

102577. OLLE NYMAN. "Bröstbild" olja på pannå, signerad.

54 x 42 cm.

Smärre färgbortfall.

Olle Nyman (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 42 cm.

Smärre färgbortfall.

Olle Nyman (1909–1999)

Antal besök: 1 004