FRITZ SMEDBERG. "Vitån, Vestfjorddalen", olja på duk, signerad Sundberg och daterad 34.

1024168. FRITZ SMEDBERG. "Vitån, Vestfjorddalen", olja på duk, signerad Sundberg och daterad 34.

Telemark, Norge
Atergo Fritz Smedberg 1934
81 x 55 cm, ram 100 x 74 cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Telemark, Norge
Atergo Fritz Smedberg 1934
81 x 55 cm, ram 100 x 74 cm.

Gott skick.

Täby Auktionsbyrå
Antal besök: 579