SAMLING GLAS 4 delar, Kosta, Orrefors. Marcolin Ronneby, 1900-tal.

1023529. SAMLING GLAS 4 delar, Kosta, Orrefors. Marcolin Ronneby, 1900-tal.

signatur förekommer
höjd 7 cm till 15 cm.

mindre bruksslitage, grön skål med invändig beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

signatur förekommer
höjd 7 cm till 15 cm.

Antal besök: 289