PAUL HOLSBY. Färglitografier, 9 st, numrerade och signerade.

1020288. PAUL HOLSBY. Färglitografier, 9 st, numrerade och signerade.

Oramade.
ca 14x19, 14x18, 14x18,5 14x17,5.

Åldersslitage. Fläckar.

Paul Holsby (1921–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Åldersslitage. Fläckar.

Paul Holsby (1921–2007)

Antal besök: 321