TENORSAXOFON, SELMER, MARK VI, 1955, serienummer 60274.

1020214. TENORSAXOFON, SELMER, MARK VI, 1955, serienummer 60274.

I etuie, med tillbehör.
Proveniens: Jazzmusikern Mats Eppler (1948-2018).

Slitage, några bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

I etuie, med tillbehör.

Slitage, några bucklor.

Antal besök: 5 468