KARMSTOLAR, 1 par, "Torpet", Karin Mobring, IKEA, 1960-tal.

1018028. KARMSTOLAR, 1 par, "Torpet", Karin Mobring, IKEA, 1960-tal.

Rygghöjd ca 72,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 72,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 470