Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1800-talets slut.
1017460. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1800-talets slut.
Höjd 19,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 19,5 cm.
Bruksslitage.
225