Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
JENS KONRADSSON. "Don't forget to Rock'n'roll", olja/acryl, signerad, 2009.
1017092. JENS KONRADSSON. "Don't forget to Rock'n'roll", olja/acryl, signerad, 2009.
ca 147x60 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 147x60 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
1 192