SKÅP, allmoge, daterat 1982.

1016921. SKÅP, allmoge, daterat 1982.

Snickare Erik Skalberg,
Målare Folke Hallsten, Vålsjö Järvsö
Bredd 120 cm, djup 50 cm, höjd 215 cm.

Slitage, sidor med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snickare Erik Skalberg,

Slitage, sidor med skador.

Antal besök: 1 067