Snickare Erik Skalberg,
Målare Folke Hallsten, Vålsjö Järvsö
Bredd 120 cm, djup 50 cm, höjd 215 cm.
Slitage, sidor med skador.
Snickare Erik Skalberg,
Slitage, sidor med skador.