Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
VÄGGSKULPTUR, metall/trä, Thomas och Pysse Hellström, 1900-tal.
1016160. VÄGGSKULPTUR, metall/trä, Thomas och Pysse Hellström, 1900-tal.
längd 62 cm.
mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 62 cm.
mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
1 526