Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
KORS, brons, Ryssland, 1700-tal eller äldre.
1015973. KORS, brons, Ryssland, 1700-tal eller äldre.
Höjd 6,2 cm. Bredd 4,5 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 6,2 cm. Bredd 4,5 cm.
Ytslitage.
282