IDOLKORT/FILMSTJÄRNOR, ca 500 st, 1950/60-tal.

1014817. IDOLKORT/FILMSTJÄRNOR, ca 500 st, 1950/60-tal.

Bla Ingemar Johansson, Lill-Babs, Monica Zetterlund, Lennart Hyland, Tommy Steele, Clint Eastwood, Doris Day, Gary Cooper, Louis Armstrong, Vera Ellen, Rock Hudson, Burt Lancaster, Audrey Hepburn, Bröderna Cartwright, Elisabeth Taylor, Anita Ekberg.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 1 403