KOPP MED FAT, porslin, Augustus Rex-signatur, 1800-tal.

1014794. KOPP MED FAT, porslin, Augustus Rex-signatur, 1800-tal.

höjd 9 cm, bredd 13 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 9 cm, bredd 13 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 476