JAN HÅFSTRÖM. Färgetsning.

1014746. JAN HÅFSTRÖM. Färgetsning.

Mr Walker. Signerad samt numrerad EA. Daterad 2016.
66x43 cm. Totalmått 89x66,5 cm.

Mindre ytslitage Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage Oramad.

Antal besök: 3 052