2 ljusstakar, 12 kaffefat, 16 kaffekoppar (diameter ca 7 cm), 18 tekoppar (diameter ca 9 cm), 18 tefat.
Bruksslitage. Nagg förekommer. En tekopp (i plastförpackning),med skada.