SAMLING LEKSAKER, bland annat Schuco "Submarino" samt "Formel 1" med mera, 1900-tal.

1013563. SAMLING LEKSAKER, bland annat Schuco "Submarino" samt "Formel 1" med mera, 1900-tal.

ubåt längd 30 cm, metall och plast
bil längd 22 cm, metall och plast
ångmaskin längd 19 cm

Stridsvagn, leksaksbil mm.

ålders- och bruksslitage, lösa delar, vissa delar ej kompletta, delar saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

ångmaskin längd 19 cm

Stridsvagn, leksaksbil mm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 622