1013563. SAMLING LEKSAKER, bland annat Schuco "Submarino" samt "Formel 1" med mera, 1900-tal.
ubåt längd 30 cm, metall och plast
bil längd 22 cm, metall och plast
ångmaskin längd 19 cm
Stridsvagn, leksaksbil mm.
ålders- och bruksslitage, lösa delar, vissa delar ej kompletta, delar saknas.
Nyckel/nycklar finns.