Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
TURE ÅSLIN. Olja på pannå, signerad.
1011804. TURE ÅSLIN. Olja på pannå, signerad.
ca 45x37 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 45x37 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 140