Välvd form. Fanerat, med intarsiadekor. Höjd 143 cm, bredd 72 cm, djup 35 cm.

obetydligt brukslitage.Smärre märken.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 82 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Herrljunga, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Luleå, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Växjö, Örebro
82 EUR
Danmark: Köpenhamn
127 EUR
Finland: Helsingfors
127 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
143 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
160 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
162 EUR
Spanien: Dörrleverans - Barcelona
179 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
179 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
180 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
227 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
255 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
322 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
332 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Göteborg, Sverige
Göteborgs Auktionsverk
Placering
B
Föremålsnr
1011426

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 169

Andra intressanta föremål