1011426. VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Välvd form. Fanerat, med intarsiadekor. Höjd 143 cm, bredd 72 cm, djup 35 cm.

obetydligt brukslitage.Smärre märken.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1011426

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 295