1011425. BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Fanerad. intarsiadekor. Marmorskiva. Metallbeslag .Längd 95 cm, höjd 79 cm, bredd 50 cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1011425

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 306