VAS Alvar Aalto samt KAPSYLÖPPNARE Ducky modell.

1010316. VAS Alvar Aalto samt KAPSYLÖPPNARE Ducky modell.

Vas Höjd ca 16 cm, diameter ca 20 cm
kapsylöppnare höjd ca 7.5 cm, Längd ca 10 cm.

Bruksslitage, Vas mindre repor samt kalkavlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 351