OLLE BAERTLING. Färgserigrafi.

1007661. OLLE BAERTLING. Färgserigrafi.

"Xyya". Ur mappen Angles of Baertling. Signerad samt numrerad 11/300 ex. Daterad 1959-68. 36x18 cm.

Mindre ytslitage.

Olle Baertling (1911–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Olle Baertling (1911–1981)

Antal besök: 772