KONSTGLAS, 5 delar, Sigurd Persson, Alvar Aalto, Ulrica Hydman Vallien, Anna Ehrner.

1005738. KONSTGLAS, 5 delar, Sigurd Persson, Alvar Aalto, Ulrica Hydman Vallien, Anna Ehrner.

största diameter 22 cm.

brun vas med nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

största diameter 22 cm.

Antal besök: 320