GRAFISKA BLAD, 2 st, JF Martin samt Floding, 17/1800-tal.

1005350. GRAFISKA BLAD, 2 st, JF Martin samt Floding, 17/1800-tal.

ca 37x55 cm samt 26x44 cm.

Åldersslitage. Fläckar. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 37x55 cm samt 26x44 cm.

Antal besök: 294