Blandade modeller. 20 tekoppar, 21 tefat, 4 kaffekoppar, 12 kaffefat, 2 gräddkannor, 2 sockerskålar, 2 tekannor, kaffekanna, tillbringare.
Bruksslitage. Nagg/skador förekommer.